1. predstavapetek, 18. 10. 2019
ob 19:30
Poteka izbor predstave

2. predstavapetek, 29. 11. 2019
ob 19:30
Župnik Bonifacij in Marija
Milan Vodopivec:
ISKRENA SPOVED (režija 
Vladimir Jurc)
O predstavi ...


3. predstavapetek, 14. 2. 2020
ob 19:30
Gledališko društvo Radeče
prevod in priredba Klemen Nikolič:
VRV (režija Klemen Nikolič)
O predstavi ...


4. predstavapetek, 13. 3. 2020
ob 19:30
KD Loški oder Škofja Loka
avtorski projekt po Feydeaujevi predlogi:
STRASTI, LAŽI IN MAČEK V ŽAKLJU (režija Milan Golob)


Izbor in vrstni red predstav se lahko zaradi nepredvidenih razlogov spremeni.
Abonenti boste o morebitnih spremembah pravočasno obveščeni preko SMS sporočil.


Cena abonmaja je 25 €.
Posamezna vstopnica za izven je 10 €. Pri nakupu abonmaja prihranite 15 €.



Če se želite prijaviti na abonma nas pokličite na T: 040 687 527 ali pošljite e-pošto na info@kud-janezjalen.si.

V prijavi navedite svoje osebne podatke (ime in priimek, naslov, telefonsko številko in e-pošto) ter število abonmajev.
V spodnji tabeli si oglejte sedežni red in na podlagi prostih sedežev sporočite številke vrst in sedežev, ki jih želite imeti.

POZOR! Nova sezona, nov sedežni red.


PRETEKLE SEZONE

Abonma 2018/2019


1. predstava    Koroški deželni teater, Slovenj Gradec    Slavko Pregl / Maja Gal Štromar: NORCI (režija Maja Gal Štromar)
2. predstava    KUD Valentin Kokalj Visoko    Nikolaj Koljada: KOKOŠ (režija Kranjec)
3. predstava    Šentjakobsko gledališče Ljubljana    Marc Camoletti: SEKS IN LJUBOSUMNOST (režija Jaša Jamnik)
4. predstava    KD Loški oder    J. B. P. Moliere: ŠOLA ZA ŽENE (režija Matija Milčinski)

Abonma 2017/2018

1. predstava    Matjaž Javšnik    Matjaž Javšnik: STRIPTIZ
2. predstava    KUD Franc Kotar Trzin    Aldo Nicolaj: HAMLET V PIKANTNI OMAKI (režija Tatjana Peršuh)
3. predstava    Gledališka skupina KD Brce, Gabrovica pri Komnu    ŽENINI TAKŠNI IN DRUGAČNI (režija Minu Kjuder)
4. predstava    Gledališče Zarja Celje    Vinko Möderndorfer: TRIKRAT DA (režija Tatjana Peršuh)
Dodatna brezplačna predstava ob 5. jubileju abonmaja v Notranjih Goricah:
5. predstava    Amatersko gledališče Vrba Vrbje    Tone Partljič: ŠČUKE PA NI (režija Jernej Kobal)

Abonma 2016/2017

1. predstava    Jure Ivanušič    Jure Ivanušič in Marko Vezovišek: KDO SMO? OD KOD PRIHAJAMO IN KAM GREMO?
2. predstava    KUD Dolomiti Dobrova    Ken Ludwig: SLEPARJA V KRILU (režija Franci Končan)
3. predstava    KUD Valentin Kokalj Visoko    Francis Veber: BUTELJ ZA VEČERJO (režija Kranjec)
4. predstava    KPD Josip Lavtižar    Robin Hawdon: TRIKRAT DA (režija Tatjana Peršuh)

Abonma 2015/2016

1. predstava    Koroški deželni teater, Slovenj Gradec    Dario Fo: VSE ZASTONJ (režija Peter Militarov)
2. predstava    KD Svoboda, Brestanica    Ken Ludwig: TI NORI TENORJI (režija Margareta Marjetič)
3. predstava    Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana    David Mamet: GLENGARRY GLEN ROSS (režija Vito Taufer)
4. predstava    KUD Škofljica    Marc Camoletti: PRIDI GOLA NA VEČERJO (režija Miha Brkinjač)

Abonma 2014/2015


1. predstava    KD Stična - Drzne in lepi    Neznani srednjeveški avtor: BURKA O JEZIČNEM DOHTARJU
2. predstava    KD Bohinjska Bela    John Godber: NA SMUČIŠČU
3. predstava    KUD Valentin Kokalj Visoko    Peter Shaffer: ČRNA KOMEDIJA
4. predstava    Gledališka skupina KD Brce, Gabrovica pri Komnu    Marjan Tomšič: ČEŠPE NA FIGI

Abonma 2013/2014

1. predstava    KD Bohinjska Bela    Georges Faydeau: KROJAČ ZA DAME
2. predstava    Gledališka skupina Dramšpil, Ribnica    A JE KDU DOMA
3. predstava    KUD Franc Kotar Trzin    Nikolaj Erdman: SAMOMORILEC
4. predstava    SLOVENSKO MLADINSKO GLEDALIŠČE    Ko slišim besedo igralec, se primem za denarnico.